Rakstu kategorijas
Meklēt katalogā
Iesaki mūs citiem
Jaunumi

Olaines 46. gadskārta

16.01.2019

2013. gada 23. februāris

23. februāra rītā, 09:00 LEDempire komanda jau atradās Olainē, lai pilsētas 46. dzimšanas dienas svinībām par godu radītu pedēja laika grandiozāko gaismu un skaņas šovu.

Salons LEDempire sadarbībā ar Showtehnika.lv visu dienu strādājot Olaines Mežaparkā, pret vakaru to atdzīvināja, ļaujot Olaines iedzīvotājiem un tās viesiem, ikdienā tradicionāli izgaismoto parku, ieraudzīt pavisam citā gaismā un krāsās.

Kopumā tika izgaismota aptuveni 6000 m2 liela teritorija, iekrāsojot Olaines Mežaparka kokus visdažādākajās krāsās, kā arī padarot pilsētas augstāko celtni – ūdenstorni un nesen izbūvēto estrādi par ievērojamākajiem arhitektūras objektiem Olainē. Papildus krāšņajam gaismas šovam, Showtehnika.lv apskaņojot estrādi noorganizēja pilsētai diskotēku (ar DJ Oakhill piedalīšanos) 4 stundu garumā, kura beidzās ar svētku kulmināciju – salūtu!

Plašāku informāciju par Svētku norisi, kā arī bildes varat atrast Olaines novada pašvaldības interneta portālā - http://www.olaine.lv/foto-galerijas?gallery_id=230 , kā arī salona LEDempire interneta vietnē sadaļā Projekti.