Rakstu kategorijas
Meklēt katalogā
Iesaki mūs citiem
Jaunumi

LEDempire sadarbība ar Latviabeerfest

16.01.2019

2013. gada 18. aprīlī - Rīgā, norisinājās preses konference par Baltijas lielāko alus svētku „Latviabeerfest 2013” norisi. Svētki notiks Rīgā, Vērmanes dārzā, 24.-26. maijā.

Konferencē tika runāts par jauno festivāla vadītāju, tā dalībniekiem un, protams, arī par jauno mājas lapu un tās dizainu.

Šajā pašā laikā starp „Latviabeerfest”  un apgaismojuma salonu „LEDempire” tika panākta oficiāla vienošanās par „LEDempire” atbalsta sniegšanu Baltijas lielākajiem alus svētkiem. „LEDempire” vadošajiem speciālistiem ir uzticēts veikt festivāla tehniskās koncepcijas izstrādi, un tās realizācijas menedžmenta funkciju. Papildus tehniskajam nodrošinājumam un palīdzībai festivāla organizēšanā "LEDempire" mārketinga un komunikāciju daļa ir uzņēmusies jaunās www.latviabeerfest.lv interneta vietnes un sociālo tīklu veidošanu un administrēšanu.

Plašāku informāciju par Latviabeerfest un preses konferenci varat izlasīt mājas lapā  - http://latviabeerfest.lv/lv/medijiem/ , kā arī Latviabeerfest sociālajos portālos:

Draugiem.lv - http://www.draugiem.lv/latviabeerfest

Facebook - https://www.facebook.com/latviabeerfest

Sekojiet jaunajai interneta vietnei www.latviabeerfest.lv , un Jūs būsiet informēti par visu, kas notiks šajos lielajos svētkos.